Brigádnické hodiny

Rozpis brigád na rok 2015:

Informace o konání jednotlivých brigád bude vyvěšena předem na plakátnici na návsi a v areálu TJ.

 

Poř.č. Datum: Čas: Co se bude dělat: Zodpovědná osoba:
1 8.5. 12:30 - prosévání antuky a její rozvoz Melša
2 13.6. 8:00   - sekání trávy Holubář R. 
3        
4        
5        
6        
7        
8        
9        
10        
11        
12        
13        
14        
15                 
16        

 

Odpracované hodiny

Jméno: Celkem
odpracováno:
1 2    
Altenburger František              
Altenburger Lukáš          
Altenburger Rostislav          
Bednár Miroslav ml.          
Bednár Miroslav st.          
Bednárová Anna          
Bouz Tomáš          
Čuhel Tomáš      4,0    
Čuhelová Petra          
Danielová Aneta          
Dvořák Michal          
Fišer Martin          
Flídr David          
Galba Milan          
Hajdari Petrit          
Herynek Jaroslav          
Herynek Miroslav          
Herynek Tomáš          
Herynková Jana          
Herynková Věra          
Holubář Radek   4,5  5,0    
Holubářová Mirka          
Hůlka Patrik          
Hůlková Jana   2,5      
Chládek Roman          
Choceňský Jiří          
Chudý Marek          
Chyla Petr          
Jindra Karel st.          
Jindrová Věra          
Kaplanová Hana          
Karlík Bohumír          
Karlíková Věra          
Kašpar Petr          
Kecík Jaroslav          
Kerhart Pavel          
Klement Josef   2,5      
Klementová Jitka   2,5      
Kocián Josef          
Kovář Miroslav ml.          
Kovář Miroslav st.          
Kovářová Monika          
Krása David          
Kuna Luboš          
Macek Patrik          
Macková Blanka          
Macková Lenka          
Macháček Jiří          
Mazal Pavel   2,5      
Melša Josef ml.   4,5      
Melša Josef st.          
Miko Dušan          
Nečas Jindřich          
Netušil Jiří          
Novák Dominik          
Petr Roman          
Rybka Pavel          
Řehák Bohuslav          
Řehák Ladislav ml.          
Řehák Ladislav st.          
Síbrt David          
Sivák Josef          
Sokol Bohuslav ml.          
Stříteský Lukáš          
Šimek Michal          
Špatenka Roman          
Štarman Vladimír ml.          
Štarman Vladimír st.          
Štarmanová Eva          
Švihálek Michal   3      
Švihálek Miroslav          
Vejrych Jiří   4,5      
Votřel Michal          
Vytlačil Václav          

Jarda Filipi (4),(4)

 

Děti do 15ti let

Jméno: Celkem
odpracováno:
1  2
Adamský Pavel    
Aqwa Paul    
Cásková Jitka    
Dušek David    
Filipi Michal    
Filipi Radek       2
Herynek Daniel    
Herynek Matěj    
Herynek Michal    
Herynková Anežka    
Herynková Lucie    
Horvárt Michal    
Hůlková Kamila    
Kecík Jakub    
Koudelka Adam    
Netušil Jiří    
Pešek Matěj    
Pešina Daniel    
Pospíšil Matěj    
Řehák Ondřej    
Salaj Lukáš    
Sláděček Dominik    
Smyčková Mariana    
Sokol Tomáš    
Stará Jana    
Starý Petr    
Strániková Aneta    
Synek františek    
Šenberková Patricie    
Tesař Dominik    
Urban Šimon    
Urbánek Jan   2
Urbánková Veronika